UBN

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie sportowe – najmocniejszy turniej K1 w Polsce-Underground Boxing Night, edycja 3!

Ta gala, która zachwyci wszystkich fanów walki na pięści. Na arenie o wymiarach 4×4 metry zobaczysz niezapomniane pojedynki bokserskie, gdzie sport i emocje łączą się w niepowtarzalny sposób.
Już teraz możesz zapewnić sobie miejsce na jednej z najbardziej emocjonujących gali bokserskich tego roku! Bilety na Underground Boxing Night 3 są już dostępne. Jeśli chcesz doświadczyć niezapomnianej atmosfery walki na pięści, nie zwlekaj z zakupem biletów. Gala UBN obiecuje ogromną dawkę adrenaliny, pasji oraz niezwykłe widowisko, które zostanie w pamięci na długo!
Atmosfera podczas Underground Boxing Night jest niezwykle emocjonująca, a bliska interakcja z widzami dodaje dodatkowego napięcia każdej walce. To wyjątkowe przeżycie dla każdego fana sportów walki.
Pierwsza edycja gali miała miejsce we wrześniu 2022 roku. W trakcie wydarzenia na arenie o wymiarach 3×3 odbyło się łącznie dziewięć ekscytujących walk zawodników z Polski i Europy.
Oprócz starcia wieczoru, czyli walki Jacka Gaca i Mateusza Grochowskiego wśród uczestników znaleźli się tacy zawodnicy jak Artur Tomala, Jacek Gac, Karol Adamski, Daniel Guba, Elmin Zivcić, Hubert Łąkowski oraz wielu innych utalentowanych sportowców.
Druga edycja UBN miała miejsce w kwietniu 2023 roku, stanowiąc prawdziwe wydarzenie dla miłośników sportów walki. Zwycięzcą gali został zawodnik Adam Tutak.Nagrodą, która trafiła w ręce Adama, był wyjątkowy wyjazd do Stanów Zjednoczonych na dwutygodniowy obóz przygotowawczy w jednym z topowych klubów bokserskich na świecie, gdzie miał okazję doskonalić swoje umiejętności pod okiem Andrzeja Fonfary.

Podczas trzeciej edycji nie zabraknie emocji- oprócz tradycyjnych walk bokserskich, będziemy świadkami pojedynków K1 (najmocniejszych w Polsce), extra fightów oraz nietypowych starć! A główną nagrodą dla zwycięzcy gali będzie 14 dniowy obóz Nak Muay Camp na Phuket! 

Kiedy?
sobota 25.05.2024 20:00

Gdzie?
Warszawa, Fort Bema, Waldorffa 25

UWAGA!
Ilość biletów ograniczona. Kup bilet już dziś żeby być razem z nami na UBN !